№ |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг, мин |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Шүүгч |
1 |
3/11/2024 9:00 |
О.Анхжаргал |
Г.Батзориг |
Т.Энхжаргал-Т |
2 |
3/11/2024 9:00 |
Apple-81 СӨХ |
Ц.Чингүнбаяр |
З.Баярмаа-З |
3 |
3/11/2024 9:00 |
Ц.Ариунхишиг |
Б.Байгаль |
Д.Ганболд |
4 |
3/11/2024 9:00 |
ХААН банк ХК |
Б.Цой |
Т.Ганчимэг |
5 |
3/11/2024 9:00 |
О.Лхагвацэдэн |
Б.Баттогтох |
Н.Сарангүн |
6 |
3/11/2024 10:00 |
Ц.Ариунаа |
Нарны хүү, сарны охин ХХК |
Т.Энхжаргал-Т |
7 |
3/11/2024 10:00 |
Т.Мөнхгэрэл |
Медика монголиа ХХК |
З.Баярмаа-З |
8 |
3/11/2024 11:00 |
Эй Эйч Жи металс групп ХХК |
Д.Дарьцоо |
Н.Сарангүн |
9 |
3/11/2024 11:30 |
Ч.Дагвасаруул |
М.Түвшинжаргал |
Т.Энхжаргал-Т |
10 |
3/11/2024 11:30 |
Х.Ганцэцэг |
Д.Уламбаяр |
З.Баярмаа-З |
11 |
3/11/2024 12:00 |
Г.Лхагважав |
ТХ констракшн ХХК |
Н.Сарангүн |
12 |
3/11/2024 13:30 |
Ө.Эрдэнэболд |
Миллондрийм ХХК |
Н.Сарангүн |
13 |
3/11/2024 13:30 |
Монголын Эрүүл Ард Сан Төрийн бус байгууллагa |
Д.Мягмардорж |
Т.Энхжаргал-Т |
14 |
3/11/2024 13:30 |
Л.Туул |
Шинэ-Очир ХХК |
Т.Ганчимэг |
15 |
3/11/2024 13:30 |
Э.Ганбаатар |
|
Ц.Цэрэндулам |
16 |
3/11/2024 13:30 |
Б.Саруул |
Ж.Дөлгөөн |
З.Баярмаа-З |
17 |
3/11/2024 14:00 |
С.Баатархүү |
Б.Баярхүү |
Ц.Цэрэндулам |
18 |
3/11/2024 15:00 |
Н.Оюун |
Жинхуасиндажибин ХХК |
Т.Энхжаргал-Т |
19 |
3/11/2024 15:00 |
Ц.Хонгорзул |
Н.Алтанчимэг нар |
Н.Сарангүн |
20 |
3/11/2024 16:00 |
Д.Алтангэрэл |
Б.Булган |
Н.Сарангүн |
21 |
3/11/2024 16:00 |
Н.Наранцэцэг |
Шижир-Аранжин ХХК |
Д.Ганболд |
22 |
3/11/2024 16:00 |
Сандэй ХХК |
Н.Анударь |
З.Баярмаа-З |
23 |
3/11/2024 16:30 |
Б.Гантөмөр |
Баатарцогт |
Б.Ундраа |
24 |
3/11/2024 16:30 |
Б.Хонгор |
Б.Гантулга |
Т.Ганчимэг |
25 |
3/11/2024 17:00 |
Б.Хөхөөжаргал |
М.Дамдинбазар |
Н.Сарангүн |
26 |
3/12/2024 9:00 |
Ч.Гантулга |
Хатан цамхаг ХХК |
Б.Цолмонгэрэл |
27 |
3/12/2024 9:00 |
О.Баярбат |
ТХ констракшн ХХК |
Т.Ганчимэг |
28 |
3/12/2024 9:00 |
Б.Ганчимэг |
Т.Цог-Эрдэнэ |
Б.Мандалбаяр |
29 |
3/12/2024 9:00 |
З.Ган-Эрдэнэ |
У.Анхбаяр |
Б.Ундраа |
30 |
3/12/2024 9:00 |
Ө.Мөлдир |
Скай вип констракшн ХХК |
Г.Бямбажаргал |
31 |
3/12/2024 9:00 |
Шинэ гарц ХХК |
Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага |
Т.Болормаа-Т |
32 |
3/12/2024 9:00 |
Гэгээн икс ХХК |
Анстак инк ХХК |
Д.Цэрэндолгор |
33 |
3/12/2024 10:00 |
Би Ти нэмэх ХХК |
Р.Мөнхдорж |
Б.Ундраа |
34 |
3/12/2024 10:00 |
Б.Эрдэнэбат |
Х.Нэргүй |
Д.Цэрэндолгор |
35 |
3/12/2024 10:00 |
Г.Доржмягмар |
Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага |
Ц.Цэрэндулам |
36 |
3/12/2024 10:30 |
Түшээт булаг ХХК |
Х.Бацаггэрэл |
Л.Энхжаргал-Л |
37 |
3/12/2024 10:30 |
М.Мөнхтуяа |
Ч.Бат-Ирээдүй |
Г.Бямбажаргал |
38 |
3/12/2024 10:30 |
Ц.Доржбадам |
|
Б.Ундраа |
39 |
3/12/2024 10:30 |
Ч.Уранчимэг |
|
Б.Ундраа |
40 |
3/12/2024 11:00 |
Эвсэг 60 СӨХ |
М.Өлзийтөмөр |
Т.Ганчимэг |
41 |
3/12/2024 11:00 |
Б.Манлай |
Цонжин кибер сургууль ХХК |
Т.Болормаа-Т |
42 |
3/12/2024 11:00 |
О.Мядагсүрэн |
Ц.Бүжинлхам |
Б.Ундраа |
43 |
3/12/2024 11:00 |
Э.Баярмаа |
М.Хосбаяр |
Б.Цолмонгэрэл |
44 |
3/12/2024 11:00 |
Б.Марал |
Ц.Мөнх-Эрдэнэ |
Б.Мандалбаяр |
45 |
3/12/2024 11:30 |
Фин экспресс ББСБ ХХК |
О.Батхишиг |
Д.Цэрэндолгор |
46 |
3/12/2024 11:30 |
Улаанбаатар хотын Ус сувгийн удирдах газар Төрийн байгууллага |
Дэнж хотхон ХХК ХХК |
Б.Ундраа |
47 |
3/12/2024 13:30 |
А.Урангоо |
Э.Номин |
Б.Ундраа |
48 |
3/12/2024 13:30 |
Омни капитал ББСБ ХХК |
А.Долгоржав |
Д.Цэрэндолгор |
49 |
3/12/2024 13:30 |
Б.Түвшинжаргал |
Скай вип констракшн ХХК |
Б.Цолмонгэрэл |
50 |
3/12/2024 13:30 |
О.Энхмаа |
Адистэд трейд ХХК |
Т.Болормаа-Т |
51 |
3/12/2024 13:30 |
Б.Энхтуяа |
Д.Баярмандах |
Б.Мандалбаяр |
52 |
3/12/2024 13:30 |
Д.Рэнчимядаг |
Л.Ганхуяг |
Л.Энхжаргал-Л |
53 |
3/12/2024 13:30 |
Нано капитал ББСБ ХХК |
Д.Алтанцэцэг |
Т.Ганчимэг |
54 |
3/12/2024 14:00 |
Д.Мөнхдэлгэр |
Ц.Ууганбаяр |
Ц.Цэрэндулам |
55 |
3/12/2024 14:00 |
Г.Энхцэцэг |
Хөвгүүд дунд сургууль |
Г.Бямбажаргал |
56 |
3/12/2024 14:30 |
Арвин дэм ХЗХ |
Д.Цэрэнбат |
Т.Болормаа-Т |
57 |
3/12/2024 14:30 |
Юнител ХХК |
Б.Түвшинхүү |
Б.Ундраа |
58 |
3/12/2024 15:00 |
П.Төмөрцоож |
Баянзүрх дүүргийн 168 дугаар цэцэрлэг |
Д.Цэрэндолгор |
59 |
3/12/2024 15:00 |
Нандин эрхэм ХХК |
Ц.Батхишиг |
Б.Цолмонгэрэл |
60 |
3/12/2024 15:00 |
Худалдаа хөгжлийн банк ХК |
П.Отгондарь |
Б.Мандалбаяр |
61 |
3/12/2024 15:30 |
Мандах-2 СӨХ |
Б.Осор |
Б.Ундраа |
62 |
3/12/2024 15:30 |
Б.Энхнаран |
Альво ХХК |
Г.Бямбажаргал |
63 |
3/12/2024 15:30 |
Л.Пүрэвдорж |
С.Сэржмядаг нар |
Т.Ганчимэг |
64 |
3/12/2024 16:00 |
Г.Эрдэнэзаяа |
Дэлхий зөн Монгол ОУ байгууллага |
Б.Мандалбаяр |
65 |
3/12/2024 16:30 |
Мандах-2 СӨХ |
Н.Ганбаатар |
Б.Ундраа |
66 |
3/12/2024 16:30 |
Лотус финанс ББСБ ХХК |
З.Галмөнх |
Д.Цэрэндолгор |
67 |
3/12/2024 16:30 |
Э.Юү Мишээл нар |
Ц.Эрдэнэжаргал |
Б.Цолмонгэрэл |
68 |
3/13/2024 9:00 |
Харуул Алтай СӨХ |
С.Энхтуяа |
Б.Ундраа |
69 |
3/13/2024 9:00 |
Төрийн албаны зөвлөл Төрийн байгууллага |
Д.Жаргалсайхан |
З.Баярмаа-З |
70 |
3/13/2024 9:00 |
Д.Алтанцэцэг |
Н.Уранбилэг |
Т.Энхжаргал-Т |
71 |
3/13/2024 9:00 |
Голомт банк ХК |
Т.Уранчимэг |
Д.Ганболд |
72 |
3/13/2024 9:00 |
Ш.Отгонсувд |
Г.Нямсайхан |
Т.Ганчимэг |
73 |
3/13/2024 9:00 |
Кредит монгол ББСБ ХХК |
Р.Гаваандорж нар |
Н.Сарангүн |
74 |
3/13/2024 10:00 |
Ц.Гансүх |
Б.Дамба |
Д.Батцэцэг |
75 |
3/13/2024 10:00 |
Жуков СӨХ |
М.Баттулга |
Б.Ундраа |
76 |
3/13/2024 10:00 |
Б.Уянга |
О.Энх-Оргил |
Т.Ганчимэг |
77 |
3/13/2024 10:30 |
Г.Алтан-Од |
Б.Анударь |
Т.Энхжаргал-Т |
78 |
3/13/2024 11:00 |
Д.Баянмөнх |
Тэлмэн групп ХК |
Б.Ундраа |
79 |
3/13/2024 11:00 |
Си Эй Эм Си ХХК |
Жижиг, дунд үйлдвэрийг хөгжүүлэх сан Төрийн байгууллага |
З.Баярмаа-З |
80 |
3/13/2024 11:30 |
Л.Лувсандорж |
|
Н.Сарангүн |
81 |
3/13/2024 13:30 |
Х.Саранцэцэг |
Ц.Цэндбазар |
Б.Ундраа |
82 |
3/13/2024 13:30 |
Өрмөн-Уул групп ХХК |
Сонгоулд ХХК |
Н.Сарангүн |
83 |
3/13/2024 13:30 |
Саянгор ХХК |
Өгөөмөр монгол групп ХХК |
Т.Энхжаргал-Т |
84 |
3/13/2024 13:30 |
Хас банк ХХК |
Н.Төмөрсүх |
З.Баярмаа-З |
85 |
3/13/2024 13:30 |
У.Амаржаргал |
П.Отгонбаяр |
Т.Ганчимэг |
86 |
3/13/2024 15:00 |
Б.Дорждагва |
Б.Цэндсүрэн |
З.Баярмаа-З |
87 |
3/13/2024 15:30 |
Г.Доржпалам |
Б.Нарантуяа |
Б.Ундраа |
88 |
3/13/2024 15:30 |
Ц.Тунгалаг |
Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага |
Т.Энхжаргал-Т |
89 |
3/13/2024 15:30 |
Ц.Ариунболд |
Д.Эрдэнэсоёл |
Т.Ганчимэг |
90 |
3/13/2024 16:00 |
Голомт банк ХК |
Б.Ганзориг |
З.Баярмаа-З |
91 |
3/13/2024 16:00 |
Голомт банк ХК |
Б.Ганзориг |
З.Баярмаа-З |
92 |
3/13/2024 16:00 |
Ж.Отгонбаяр |
Н.Өсөх-Ирээдүй |
Н.Сарангүн |
93 |
3/13/2024 16:02 |
Д.Оюунгэрэл |
Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн бус байгууллагa |
Д.Батцэцэг |
94 |
3/13/2024 16:30 |
Я.Буянцогт |
Б.Өнөрбуян |
Т.Ганчимэг |
95 |
3/14/2024 10:00 |
Юнайтед финанс ББСБ ХХК |
Б.Батсүх нар |
Н.Сарангүн |
96 |
3/14/2024 10:00 |
Ш.Номин-Эрдэнэ |
Ш.Ганхүү |
Л.Энхжаргал-Л |
97 |
3/14/2024 10:00 |
Д.Амарсанаа |
Г.Буяндэлгэр |
Б.Мандалбаяр |
98 |
3/14/2024 10:00 |
Хан хиллс СӨХ |
С.Зулцэцэг |
Т.Ганчимэг |
99 |
3/14/2024 10:30 |
А.Оюунтуяа |
Б.Баяндалай |
Д.Цэрэндолгор |
100 |
3/14/2024 10:30 |
Дөрвөн луу ХХК |
Т.Баасанцэрэн нар |
Т.Болормаа-Т |
101 |
3/14/2024 11:00 |
Арцат вүүд ХХК |
Солонго хараа ХХК |
Н.Сарангүн |
102 |
3/14/2024 11:30 |
Төрийн банк ХК |
Г.Золжаргал |
Д.Цэрэндолгор |
103 |
3/14/2024 11:30 |
Б.Энхбаяр |
Д.Хишигсүрэн нар |
Б.Мандалбаяр |
104 |
3/14/2024 11:30 |
Х.Арманбек |
Эверест констракшн ХХК |
Л.Энхжаргал-Л |
105 |
3/14/2024 13:30 |
А.Ганболд |
О.Ганзориг |
Б.Цолмонгэрэл |
106 |
3/14/2024 13:30 |
Төрийн албаны зөвлөл Төрийн байгууллага |
Ч.Энхцэцэг |
Г.Бямбажаргал |
107 |
3/14/2024 13:30 |
БНСУ-ын иргэн Чой Чун Юун |
Л.Бат-Өлзий |
Л.Энхжаргал-Л |
108 |
3/14/2024 13:30 |
Д.Нямхүү |
|
Д.Цэрэндолгор |
109 |
3/14/2024 13:30 |
Ц.Энхтуяа |
В.Баттөмөр |
Б.Мандалбаяр |
110 |
3/14/2024 13:30 |
С.Сайханхангай |
А.Индра |
Б.Ундраа |
111 |
3/14/2024 13:30 |
Нэткапитал мобайл ХХК |
С.Хүслэн |
Т.Ганчимэг |
112 |
3/14/2024 14:30 |
Голомт банк ХК |
Б.Баярцэнгэл |
Т.Болормаа-Т |
113 |
3/14/2024 15:00 |
Худалдаа хөгжлийн банк ХК |
Т.Оюунгэрэл нар |
Д.Цэрэндолгор |
114 |
3/14/2024 15:00 |
Л.Отгонцэцэг |
Манагал констракшн ХХК |
Т.Болормаа-Т |
115 |
3/14/2024 15:30 |
Агриматко Монгол ХХК |
Эвийн хүч ХХК |
Г.Бямбажаргал |
116 |
3/14/2024 15:30 |
Н.Мөнхбаяр |
|
Б.Мандалбаяр |
117 |
3/14/2024 15:30 |
Алтан шургуул ХХК |
|
Т.Ганчимэг |
118 |
3/14/2024 16:00 |
Б.Даваадорж |
Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага |
Б.Цолмонгэрэл |
119 |
3/14/2024 16:30 |
Ариг банк ХХК |
Ц.Бадамсүрэн |
Д.Цэрэндолгор |
120 |
3/14/2024 16:30 |
Д.Гэлэгжамц |
М.Рэгзэдпил |
Г.Бямбажаргал |
121 |
3/15/2024 9:00 |
Д.Доржсүрэн |
Их Монгол барилга ХХК |
Б.Цолмонгэрэл |
122 |
3/15/2024 9:00 |
Б.Номинзул |
Г.Төмөрсүлд |
Б.Ундраа |
123 |
3/15/2024 9:00 |
С.Сандагдорж |
Ц.Алтангэрэл |
Т.Энхжаргал-Т |
124 |
3/15/2024 9:00 |
Г.Баярцэцэг |
Г.Батхуяг |
Г.Бямбажаргал |
125 |
3/15/2024 10:00 |
Фин экспресс ББСБ ХХК |
Э.Цэлмэг |
Б.Ундраа |
126 |
3/15/2024 10:30 |
Констракшн Коммершл инвесмент ББСБ ХХК |
Ч.Цэрэндулам |
Т.Энхжаргал-Т |
127 |
3/15/2024 11:00 |
Г.Шийрэв-Очир |
Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага |
Б.Ундраа |
128 |
3/15/2024 11:30 |
Хас банк ХХК |
Б.Үүрийнтуяа нар |
Т.Энхжаргал-Т |
129 |
3/15/2024 13:30 |
П.Сарантуяа |
П.Мөнгөнцэцэг |
Г.Бямбажаргал |
130 |
3/15/2024 13:30 |
Зочин хүнс ХХК |
М.Тунгалаг |
Б.Цолмонгэрэл |
131 |
3/15/2024 13:30 |
Ц.Цэндмаа |
|
Б.Мандалбаяр |
132 |
3/15/2024 13:30 |
Б.Энхтөр |
Д.Алтаншагай |
Т.Ганчимэг |
133 |
3/15/2024 15:30 |
Г.Бат-Эрдэнэ |
О.Олзмаа |
Б.Цолмонгэрэл |
134 |
3/15/2024 15:30 |
Д.Содномжамц |
Цоба ХХК |
Б.Мандалбаяр |
135 |
3/15/2024 16:30 |
Би Энд Юу Майн ХХК |
Б.Сод-Эрдэнэ |
Б.Цолмонгэрэл |